Biriz | Biriz Bireysel
2039
page-template-default,page,page-id-2039,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Biriz Bireysel

Bireysel

Hayallerin var ama ilk adımı atamıyor musun?

İlişkilerinde artık değer görmek ve mutlu olmak mı istiyorsun?

Çevrendeki kişilerin sana karşı dürüst olmadığını mı düşünüyorsun?

Zamanı ertelediğini mi düşünüyorsun?

Hayatta gerçek mutluluğu bulmak mı istiyorsun?

Hep aynı kişilerin ve sorunların seni bulduğunu mu düşünüyorsun?

Tüm bu soruların yanıtı senin için evet ise “Bir İz” olarak sana destek olmaya hazırız.

Çözüm Yöntemlerimiz

NLP ile Hayatını Dönüştür!

Her birey özeldir ve farklı yaşam hikayelerine sahiptir. Yani haritalara sahiptir. Ve hikayelerimiz, algıladığımız dünyada karşılaştığımız durumlara farklı tepkiler vermemize neden olur. İşte bu gerçekten hareketle NLP geçmişte kodladığımız duygulara farklı bakmamızı sağlayan metotları ile yeni kaynaklar geliştirmemize destek olan başarılı bir uygulama metodudur. Bir İz olarak NLP araçları ile hedeflediğinize ve hayallerinize birlikte ilerleyebiliriz.

Koçluk ile Geleceğine Emin Adımlar At

Koçluk; bireylerin dönüşümlerinde kendilerine ayna tutan başarılı bir yöntemdir. Koçluk ile mevcut davranışlarımızın altında yatan nedenleri tespit eder, ilişkilerimize farklı bir bakış açısı ile bakar, karşılaştığımız durumları analiz eder ve nasıl bir davranış geliştirmek istediğimize ve nasıl bir gelecek istediğimize özel çözümler üretiriz. Çünkü koçluk, günlük yaşamda çok fazla kullanmadığımız görsel beyni çalıştırarak, mevcut kaynaklarımıza ek olarak alternatif yeni kaynaklar üretmemize destek olur.

Haydi Kendin için 1 Adım at ve Bir İz ile İletişime Geç!

Veya 1 arkadaşına Bir İz Bireysel Danışmanlığı HEDİYE ET!