Biriz | Bir İz Hikayesi
122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-122,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Bir iZ Hikayesi

Hikayenin bir parçası olun

Kelebeğin hikayesini hepimiz biliriz. Kozadan kelebek gibi müthiş bir güzelliğe dönüşürken kurtçuk kim bilir nasıl mücadele verir. Kabuğunu kırabilmek için büyük bir çaba gösterir. Kim bilir belki vazgeçmek bile isteyebilir. Konfor alanını bozmak istemez. Yeni dünya nasıl bir yerdir? İyi midir kötü müdür? Kozası kadar güvenilir midir? Yeniliklerle dolu mudur? İşte tam bu noktada bir iz bırakması gerektiğini bilir kozadaki kurtçuk. Bir kere böyle bir fırsatı olacaktır deneyimlemek için. Yapmadığında pişman olmaktansa deneyip bu dünyanın güzelliklerini görmek ister. Ve hikayesi başlar. Kelebek olma yolculuğu başlamıştır. Dönüştükçe bütünleştikçe renklerinin ne kadar muhteşem olduğunu keşfeder. O çirkin halinden eser yoktur artık. Muhteşem bir güzelliğe kavuşmuştur artık. Tam ve bütün haliyle Bir olmuştur. Artık iz bırakma vakti gelmiştir dünyada.

İşte Bir İz de böyle bir gerçekten doğdu aslında. İnsan yaşamı da kelebeğin hikayesinden farklı değil. Bizler de yaşamlarımızda fark etmeden nasıl kozalar örüyoruz etrafımıza. Ne mücadeleler veriyoruz kendimizle, eşimizle, çocuklarımızla, ailemizle, yaşamla. Ve şu bir gerçek ki başka bir dünya mümkün. Hayatta keşfedilmeyi bekleyen o kadar çok güzellik var ki. Kozamızı kırmadan fark edemeyeceğimiz ve içerisinde hapsolmaya değmeyecek kadar güzel ve özgür bir dünya. İşte bu güzelliği keşfetmek ve değişip dönüşürken dönüşümün bizi nasıl tam ve bütün yaptığını hissetmek ve bu Bir halimizle hayatta iz bırakabilmek.

Bir iz de böyle bir hikayeden doğmuştur.

Danışanlarımızın dönüşüm yolculuklarında Bir İz bırakmak ve keşfettikleri muhteşem renklerin hazzına birlikte varabilmek.

Umarım keşfedeceğimiz yaşam yolculuğunda bir yerlerde buluşuruz. Birlikte bir iz bırakırız.