Biriz | Biriz Kobi
2052
page-template-default,page,page-id-2052,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Biriz Kobi

KOBİ

Dünyada ve Türkiye’de kabul edilen gerçekliğe göre; Kobi’lerde firma sahibi, ara kademe yöneticileri ve her düzeydeki insan kaynağının nitelik ve becerileri firma performansını doğrudan etkilemektedir.

Yapılan araştırmalar Kobi’lerin “insan kaynakları yönetimi” sorunlarının tüm sorunlar içerisinde ne derece önemli bir yere sahip olduğunu aşağıdaki tabloda da göstermektedir.

İşte benim hikayemde “Dönüşüm önce kendinden başlar” sloganıyla hayat buldu.  2015 yılında 10 yıllık Koç grubu perakende tecrübemi yönetici olarak Koç Grubunun farklı bir şirketine geçerek devam ettirdim. Bu geçiş sürecinde Ericson Türkiye Koçluk okulu ile koçluğa adım attım ve kendimle ilgili keşif yolculuğum başladı. Değerlerin önemini fark ederek, daha bilinçli bir yaşamda hayallerine yolculuk yapmayı deneyimledim.

Bu gerçeklikten hareketle KOBİ’lerde yönetim becerilerinin ve yönetim kalitesinin arttırılması ve geliştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bir İz olarak 15 yıllık İnsan Kaynağı geliştirme konusundaki bilgi ve tecrübemiz ile KOBİ’lerimize insan kaynağı yönetimi konusunda destek olmaktan mutluluk duyarız.